Hakkımızda

Kuyumcukent AVM / Hakkımızda

 

KUYUMCUKENT AVM

Kuyumcukent'i perakende alanında iddialı bir konuma taşıyan Kuyumcukent AVM, içinde nikah salonu ve çok amaçlı toplantı salonu bulunan ilk Evlilik Alışveriş Merkezi olma iddiası ile yola çıktı. Kısa sürede açılan mağaza sayısı 400'lere ulaşan Kuyumcukent AVM, 300 ve 600 kişi kapasiteli düğün salonları, çok amaçlı toplantı salonu ve 450 kişilik Nikah Salonunu hizmete sokarak, giderek büyüyen evlilik sektörünün önemli oyuncularından biri oldu. Görkemli nikah törenlerine ve düğünlere imza atan Kuyumcukent AVM, Bahçelievler Belediyesi ile yapılan protokol doğrultusunda bölgenin ve İstanbul'da özel bir salonda nikah kıymak isteyen herkesin gözbebeği oldu.

Kuyumcukent AVM Nikah Salonu tamamen özel bir tasarımla dizayn edildi. Çok şık ve modern dekorasyonuyla evlenecek çiftlerin rüyalarını süsleyen muhteşem bir atmosfer sunan salonda, klasik nikah dairelerinin aksine çok şık gelin odaları ve özel düzenlenmiş takı merasimi odası bulunuyor. Bunun yanı sıra, düğün salonlarında 5 yıldızlı otel kalitesinde, uygun fiyatlı hizmetler sunuluyor.

Kuyumcukent AVM, Türkiye'de farklı bir ihtiyaca hitap ediyor. Keyifli olduğu kadar da yorucu olan düğün alışverişini bir çatı altında toplayan AVM'de kısa sürede alışverişinizi tamamlayıp keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Kuyumcukent AVM, yüzlerce mağazası ile ziyaretçilerine gelinlikten davetiyeye, düğün fotoğrafçısından organizasyon firmasına, kuyumculardan beyaz eşyaya kadar evlilik alışverişlerinde her bütçeye uygun geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Üstelik dünyanın en büyük altın üretim merkezi olan Kuyumcukent Kompleksi içinde yer alan AVM, özellikle kuyumculuk alanında çok özel avantajlar sunuyor.


HİZMETLER

DANIŞMA HİZMETİ
OYUN PARKI
OTOPARK HİZMETİ
OTO YIKAMA HİZMETİ
MESCİD
BANKAMATİK HİZMETİ
SERVİS HİZMETİ
STAND KİRALAMA
TEKERLEKLİ SANDALYE
KABLOSUZ İNTERNET
GÜVENLİK
YEMEK